FFSD-10-D-02.28-01-N-R
Part Number:
FFSD-10-D-02.28-01-N-R
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
0.190' (57.91mm, 2.28")
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)