SFSD-07-30-H-03.33-SL
Part Number:
SFSD-07-30-H-03.33-SL
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Friction Lock, Polarizing Key
Length :
0.278' (84.58mm, 3.33")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)