FFSD-10-D-03.50-01-N-RN1
Part Number:
FFSD-10-D-03.50-01-N-RN1
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Polarizing Key
Length :
0.292' (88.90mm, 3.50")
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)