TCSD-15-D-02.01-01-N-R
Part Number:
TCSD-15-D-02.01-01-N-R
Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Length :
0.167' (51.00mm, 2.01")
Number of Positions :
30
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)