SFSD-20-30-G-07.87-D-NDS
Part Number:
SFSD-20-30-G-07.87-D-NDS
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Polarizing Key
Length :
0.656' (200.00mm, 7.87")
Number of Positions :
40
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)