FFSD-13-D-07.80-01-N-RW
Part Number:
FFSD-13-D-07.80-01-N-RW
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
0.650' (198.12mm, 7.80")
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)