FFSD-17-D-06.70-01-N-R
Part Number:
FFSD-17-D-06.70-01-N-R
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
0.558' (170.18mm, 6.70")
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)