FFSD-17-D-10.20-01-N-D05
Part Number:
FFSD-17-D-10.20-01-N-D05
Connector Type :
Socket to Socket (3)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.850' (259.08mm, 10.20")
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)