SFSD-50-28-G-26.00-SR
Part Number:
SFSD-50-28-G-26.00-SR
Color :
Black, Individual
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
2.17' (660.40mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)