SFSD-50-28-G-38.00-SR
Part Number:
SFSD-50-28-G-38.00-SR
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
3.17' (965.20mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)