FFSD-20-D-42.57-01-N-D25
Part Number:
FFSD-20-D-42.57-01-N-D25
Connector Type :
Socket to Socket (3)
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
3.55' (1.08m)
Number of Positions :
40
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)