SFSD-50-30-G-05.00-SL
Part Number:
SFSD-50-30-G-05.00-SL
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Features :
Friction Lock, Polarizing Key
Length :
0.417' (127.00mm, 5.00")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)