TCSD-13-D-03.22-01-N-R
Part Number:
TCSD-13-D-03.22-01-N-R
Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Length :
0.268' (81.79mm, 3.22")
Number of Positions :
26
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)