SFSD-07-30-G-04.35-D-NUS
Part Number:
SFSD-07-30-G-04.35-D-NUS
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.363' (110.49mm, 4.35")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)