FFSD-25-S-02.56-01-N
Part Number:
FFSD-25-S-02.56-01-N
Connector Type :
Socket to Cable
Features :
Polarizing Key
Length :
0.213' (65.00mm, 2.56")
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)