FFSD-25-S-02.68-01-N
Part Number:
FFSD-25-S-02.68-01-N
Connector Type :
Socket to Cable
Features :
Polarizing Key
Length :
0.223' (68.00mm, 2.68")
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)