FFSD-25-S-05.51-01-N
Part Number:
FFSD-25-S-05.51-01-N
Connector Type :
Socket to Cable
Features :
Polarizing Key
Length :
0.459' (139.95mm, 5.51")
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)