SFSD-25-30-G-07.87-SL
Part Number:
SFSD-25-30-G-07.87-SL
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Features :
Friction Lock, Polarizing Key
Length :
0.656' (200.00mm, 7.87")
Number of Positions :
50
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)