SFSDT-04-28-G-08.66-S
Part Number:
SFSDT-04-28-G-08.66-S
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Length :
0.722' (219.96mm, 8.66")
Number of Positions :
8
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)