TCSD-10-D-10.65-01-N-R
Part Number:
TCSD-10-D-10.65-01-N-R
Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Length :
0.888' (270.51mm, 10.65")
Number of Positions :
20
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)