SFSD-10-30-G-04.73-DR-NDX
Part Number:
SFSD-10-30-G-04.73-DR-NDX
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.394' (120.14mm, 4.73")
Number of Positions :
20
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)