SFSD-10-30-G-04.75-DR-NUX
Part Number:
SFSD-10-30-G-04.75-DR-NUX
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.396' (120.65mm, 4.75")
Number of Positions :
20
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)