IDSD-03-D-03.50-T-G-R
Part Number:
IDSD-03-D-03.50-T-G-R
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Contact Finish :
Tin
Length :
0.292' (88.90mm, 3.50")
Number of Positions :
6
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)