IDSD-03-D-05.91
Part Number:
IDSD-03-D-05.91
Color :
Multiple, Ribbon
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish :
Gold
Length :
0.492' (150.00mm, 5.91")
Number of Positions :
6
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)