SFSD-20-30-G-03.25-DL-NUX
Part Number:
SFSD-20-30-G-03.25-DL-NUX
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Friction Lock, Polarizing Key
Length :
0.271' (82.55mm, 3.25")
Number of Positions :
40
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)