IDSD-10-D-24.00-T-P05-G
Part Number:
IDSD-10-D-24.00-T-P05-G
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish :
Tin
Length :
2.00' (609.60mm)
Number of Positions :
20
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)