SFSD-15-28C-G-09.84-SR
Part Number:
SFSD-15-28C-G-09.84-SR
Color :
Multiple, Individual
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.820' (250.00mm, 9.84")
Number of Positions :
30
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)