SFSD-10-28-H-05.91-D-NDS
Part Number:
SFSD-10-28-H-05.91-D-NDS
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Polarizing Key
Length :
0.492' (150.00mm, 5.91")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)