SFSD-10-28-H-05.91-SR
Part Number:
SFSD-10-28-H-05.91-SR
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.492' (150.00mm, 5.91")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)