SFSD-10-28-H-11.81-D-NUS
Part Number:
SFSD-10-28-H-11.81-D-NUS
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Polarizing Key
Length :
0.984' (300.00mm, 11.81")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)