SFSD-05-28C-G-11.81-D-NDX
Part Number:
SFSD-05-28C-G-11.81-D-NDX
Color :
Multiple, Individual
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.984' (300.00mm, 11.81")
Number of Positions :
10
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)