SFSD-20-28-G-03.50-D-NDS
Part Number:
SFSD-20-28-G-03.50-D-NDS
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Polarizing Key
Length :
0.292' (88.90mm, 3.50")
Number of Positions :
40
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)