SFSD-20-28-G-05.12-D-NUS
Part Number:
SFSD-20-28-G-05.12-D-NUS
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Polarizing Key
Length :
0.427' (130.00mm, 5.12")
Number of Positions :
40
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)