IDSD-05-S-08.50-T-G-ST4
Part Number:
IDSD-05-S-08.50-T-G-ST4
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Socket to Cable
Contact Finish :
Tin
Length :
0.708' (215.90mm, 8.50")
Number of Positions :
10
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)