SFSD-05-28-H-04.30-DR-NDX
Part Number:
SFSD-05-28-H-04.30-DR-NDX
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.358' (109.22mm, 4.30")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)