IDSD-05-S-11.81-ST8
Part Number:
IDSD-05-S-11.81-ST8
Color :
Multiple, Ribbon
Connector Type :
Socket to Cable
Contact Finish :
Gold
Length :
0.984' (300.00mm, 11.81")
Number of Positions :
10
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)