SFSD-05-30-G-05.91-D-NDX
Part Number:
SFSD-05-30-G-05.91-D-NDX
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.492' (150.00mm, 5.91")
Number of Positions :
10
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)