SFSD-13-30-G-03.25-D-NDS
Part Number:
SFSD-13-30-G-03.25-D-NDS
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Polarizing Key
Length :
0.271' (82.55mm, 3.25")
Number of Positions :
26
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)