SFSD-10-28-H-31.50-SR
Part Number:
SFSD-10-28-H-31.50-SR
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
2.62' (800.10mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)