SFSD-20-28-G-31.50-SR
Part Number:
SFSD-20-28-G-31.50-SR
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
2.62' (800.10mm)
Number of Positions :
40
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)