IDSD-08-S-03.75-T-G-ST2
Part Number:
IDSD-08-S-03.75-T-G-ST2
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Socket to Cable
Contact Finish :
Tin
Length :
0.312' (95.25mm, 3.75")
Number of Positions :
16
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)