SFSD-50-30-G-20.00-S
Part Number:
SFSD-50-30-G-20.00-S
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Features :
Polarizing Key
Length :
1.67' (508.00mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)