SFSDT-50-28-G-32.00-S
Part Number:
SFSDT-50-28-G-32.00-S
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Length :
2.67' (812.80mm)
Number of Positions :
100
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)