SFSD-10-28-G-09.84-S
Part Number:
SFSD-10-28-G-09.84-S
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Features :
Polarizing Key
Length :
0.820' (250.00mm, 9.84")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)