SFSD-10-28-G-11.81-DR-NDS
Part Number:
SFSD-10-28-G-11.81-DR-NDS
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.984' (300.00mm, 11.81")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)