G125-MC30605L0-0300F
Part Number:
G125-MC30605L0-0300F
Description:
G125-MC30605L0-0300F
Features :
Polarizing Key
Length :
0.984' (300.00mm, 11.81")
Number of Positions :
6
Pitch - Connector :
0.049" (1.25mm)