G125-MC33405L0-0300F
Part Number:
G125-MC33405L0-0300F
Description:
1.25MM M/F 34POS 30 AWG 300MM
Features :
Polarizing Key
Length :
0.984' (300.00mm, 11.81")
Number of Positions :
34
Pitch - Connector :
0.049" (1.25mm)