IDSD-07-S-07.90-P08-ST3
Part Number:
IDSD-07-S-07.90-P08-ST3
Color :
Multiple, Ribbon
Connector Type :
Socket to Cable
Contact Finish :
Gold
Length :
0.658' (200.66mm, 7.90")
Number of Positions :
14
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)