IDSS-08-D-15.50-G-S07
Part Number:
IDSS-08-D-15.50-G-S07
Description:
CABLE ASSY 8 POS SKT-SKT 15.50"
Color :
Gray, Ribbon
Contact Finish :
Gold
Length :
1.29' (393.70mm)
Number of Positions :
8
Pitch - Cable :
0.100" (2.54mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)