RHSK-79.R118.7035
Manufacturer:
Elesa USA Corporation
Part Number:
RHSK-79.R118.7035
Category:
Handles
Description:
RH-SK, FOLDING HANDLES WITH RECE
In Stock:
6
Manufacturer :
Elesa USA Corporation
Category :
Handles
Height :
1.890" (48.00mm)
Length - Center to Center :
4.646" (118.00mm)